Harry Potter RolePlay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Harry Potter RolePlay

HP szerep
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Griffendél asztala

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
ukume
Elsőszámú, tiszteletbeli, moderátor-jányka
ukume


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2010. Aug. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pittore Magistrale Scuola Media Superiore, Roxfort, London, Cullen-ház

Griffendél asztala Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél asztala   Griffendél asztala EmptyCsüt. 02 Szept. 2010, 18:52

- De, biztos... - Sara közben felállt, és igyekezett még véletlenül sem a tanári asztal felé nézni. - Én... most mennem kell, óra előtt még el kell szaladnom a... könyvtárba, majd bájitaltanon találkozunk. - Azzal a lány sietős léptekkel el is indult kifelé, otthagyva a szomorkásan utána tekintő Hermionét, s közben igyekezett nem pislogni, hogy ne csorduljon ki az az egy árva könnycsepp, ami nagyon kikívánkozott belőle.
Vissza az elejére Go down
Melody
Beavatott
Melody


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2010. Aug. 22.
Age : 33
Tartózkodási hely : laptop előtt... :D

Griffendél asztala Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél asztala   Griffendél asztala EmptyCsüt. 02 Szept. 2010, 18:03

Hermione végignézi, ahogy Ginny kimegy a Nagyteremből, majd visszafodul Sara felé. Látja a lányon, hogy nem igazán estek neki jól barátnője szavai, de halkan annyit tesz hozzá:
- Tudod... Az a helyzet, hogy Ginnynek némiképp igaza van... Apád általában nem a "legigazságosabb tanár" címet szokta megkapni... De attól még jó tanár, és egy tanárnál az a fontos, hogy értsen a munkájához, nem igaz? - Hermione próbál biztatóan nézni Sarára, de egy pillanatra ismét a tanári asztal felé tekint. Meglepetésére Piton megint őket nézi, mire teljesen olyan érzése támad, hogy a tanár egész végig le sem vette róluk a szemét.
Vissza az elejére Go down
http://lelkemdallama.blogspot.com
*kiscsillag*
Auror



Hozzászólások száma : 9
Join date : 2010. Aug. 22.

Griffendél asztala Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél asztala   Griffendél asztala EmptyCsüt. 02 Szept. 2010, 12:50

- Nézd- szólította meg Ginny Sarát. -, én nem azt mondom, hogy a De... Piton gonosz, de az biztos, hogy igazságtalan, és hogy ezen még te sem tudsz változtatni. Mennyi ideje is tanít? Na, pontosan annyi ideje szekálja a diákokat. Azt, hogy kivételezni szokott a Mardekárosokkal, már szóba sem hozom.
Monológja után Ginny még kortyol egyet töklevéből, aztán hosszú haját átdobja a válla felett és feláll az asztal mellől.
- Megyek, megnézem, hátha szabad a kviddicspálya. Szívesen repülnék pár kört az órák előtt. Sziasztok! - Intett a lányoknak, aztán elindult az ajtó felé.
Vissza az elejére Go down
ukume
Elsőszámú, tiszteletbeli, moderátor-jányka
ukume


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2010. Aug. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pittore Magistrale Scuola Media Superiore, Roxfort, London, Cullen-ház

Griffendél asztala Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél asztala   Griffendél asztala EmptyHétf. 30 Aug. 2010, 14:17

Sara kicsit bűntudatosan pislog a másik két lányra, és vagy egy percen keresztül hallgatott, végül halkan megszólalt:
- Tényleg sajnálom, nem bántásból mondtam, de ti tényleg nem ismeritek őt. Tudom, a diákjaival sokszor igazságtalan, főleg a griffendélesekkel, de... nekem csak ő van... rossz szokásom harciasabban kelni a védelmére néha, mint amennyire indokolt lenne. Apa azt mondja, ezt biztos tőle tanultam el az alatt az idő alatt, mióta vele élek.
Sara felsóhajtott, majd Ginnyhez fordult.
- Tudom, hogy nem mondtál rá semmit, de látszott rajtad, hogy azért megvan róla a véleményed. Ez persze nem baj, de nem jó, ha az ember úgy ítél meg valakit, hogy nem ismeri az illetőt ténylegesen. Ti csak azt tudjátok, milyen volt kémként, de én azt is tudom, milyen ember apaként. Nehéz őt kiismerni, mert nem nagyon hagyja, de ha sikerül, utána már nem tudnál rá soha többé úgy nézni, mint régen. Kisgyerekként én rettegtem tőle, de... mióta ismerem az igazi valóját, apámként szeretem.
Újabb rövid csend állt be a beszélgetésükben, amit megint Sara tört meg végül:
- Egyébként... ha gondoljátok, beszélhetek vele, hogy próbáljon kicsit igazságosabb lenni a Griffendéllel, meg a többi házzal is. - S közben egy óvatos mosollyal nézett Ginnyre és Hermionéra.
Vissza az elejére Go down
*kiscsillag*
Auror



Hozzászólások száma : 9
Join date : 2010. Aug. 22.

Griffendél asztala Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél asztala   Griffendél asztala EmptyVas. 29 Aug. 2010, 23:49

- Hé, hé, hé! - Tartja fel a kezeit Ginny. - Meg sem nyikkantam. Hermine pedig akkor sem sértene meg, ha tudná, hogyan kell. - Vigyorgott baránőjére, próbálva elérni, hogy visszatérjen a fesztelen légkör.
Vissza az elejére Go down
ukume
Elsőszámú, tiszteletbeli, moderátor-jányka
ukume


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2010. Aug. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pittore Magistrale Scuola Media Superiore, Roxfort, London, Cullen-ház

Griffendél asztala Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél asztala   Griffendél asztala EmptyPént. 27 Aug. 2010, 23:12

Amint Sara először meglátta, hogy Hermione szemeiben a sajnálat félreérthetetlen fénye csillog, már éppen kezdett volna megsértődni, hisz nekik fogalmuk sincs róla, milyen ember is valójában Perselus Piton. De amikor a lány végül megszólalt, szavai hallatán minden dühe nyomtalanul elpárolgott, hisz rájött, hogy Hermione az igazi szülei miatt sajnálja őt, nem pedig a nevelőapja miatt.
Meglepte, hogy Hermione megfogta a kezét, de jól esett neki a kedves gesztus. Aztán látta, hogy a lány a tanárok felé pillant, és hogy az apja is pont akkor néz feléjük. Ahogy a griffendéles diák és a professzor tekintete összekapcsolódott, halkan megszólalt:
- Igen, nem is hinnétek, hogy mennyire. Az életemet köszönhetem neki... - közben nem kerülte el a figyelmét, hogy Ginnynek is lenne mondanivalója, így kérdőn fordult a másik lány felé. - Mond csak ki nyugodtan. Tudom, hogy mi a véleményetek apámról, mindent elmondott. De nem ismeritek őt. Ő jó ember, és jószívű. Csak kicsit... magánakvaló... de erre is megvan az oka!
Sara mély levegőt vett, mert nem akart goromba lenni.
- Nem akarlak megbántani titeket, de nem ismeritek őt... nem úgy, mint én. - S közben visszahúzta a kezét, és az asztal alá rejtette.
Vissza az elejére Go down
*kiscsillag*
Auror



Hozzászólások száma : 9
Join date : 2010. Aug. 22.

Griffendél asztala Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél asztala   Griffendél asztala EmptyPént. 27 Aug. 2010, 23:05

Ginny inkább csak csendben figyeli a lányok beszélgetését. Lenne mit mondania, de inkább visszafogja magát. Látszólag Hermione szimpatizált Sara-val, szóval nem kockáztatott meg egy beszólást Piton nevelt lányának.
Vissza az elejére Go down
Melody
Beavatott
Melody


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2010. Aug. 22.
Age : 33
Tartózkodási hely : laptop előtt... :D

Griffendél asztala Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél asztala   Griffendél asztala EmptyPént. 27 Aug. 2010, 19:17

Hermione nem hazudtolja meg önmagát, nem elutasítóan néz a lányra, csak sajnálat látszik a szemeiben. Sara először félreérti a sajnálat okát, de Hermione szavai rádöbbentik, hogy nem nevelőapja személyén sajnálkozik.
- És a szüleid... - Hermione megfogja Sara asztalon nyugvó kezét. - Piton professzor remek ember. - Csak ennyit mond neki egy biztató mosoly mellett, majd ő is a tanári asztal felé sandít, és meglepetésére pillantása találkozik Pitonéval.
Vissza az elejére Go down
http://lelkemdallama.blogspot.com
ukume
Elsőszámú, tiszteletbeli, moderátor-jányka
ukume


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2010. Aug. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pittore Magistrale Scuola Media Superiore, Roxfort, London, Cullen-ház

Griffendél asztala Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél asztala   Griffendél asztala EmptyPént. 27 Aug. 2010, 14:24

Sara sejtette, hogy nem fog sokáig tartani, mire a többiek rájönnek, ki is ő valójában. Hisz elég, ha bemutatkozik a teljes nevén, vagy ha egy tanár felszólítja, és már rögtön tudja is mindenki az igazat. Azt hitte, felkészült már erre lelkileg, de most... most hogy Hermione rákérdezett, nem volt biztos benne, hogy jól viselné, ha csak azért elvesztené két új, és igazándiból élete során két legelső barátját, mert kiderül, hogy köze van Pitonhoz.
De ahogy Hermione rámosolygott, összeszedte minden bátorságát, felszegte a fejét, és határozottan válaszolt:
- Igen, Perselus Pitonra gondoltam. Ő a nevelőapám.
Vissza az elejére Go down
Melody
Beavatott
Melody


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2010. Aug. 22.
Age : 33
Tartózkodási hely : laptop előtt... :D

Griffendél asztala Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél asztala   Griffendél asztala EmptyPént. 27 Aug. 2010, 01:32

Hermione összenéz Ginnyvel, majd inkább ő szólal meg először, mert fél, hogy Ginny esetleg tapintatlanabb lenne, mint kéne. Ismerte már annyira a lányt, hogy tudja, nem mindig tudja véka alá rejteni gondolatait.
- A nevelőapádra gondolsz igaz? - kérdezi Sarától, majd szinte suttogva folytatja. - Piton az?
Látja Sara szemében a félelem és a tartózkodás szikráit... azt a nézést, amit már ő is ismert. Megkeményíti magát az elutasítástól való félelme miatt, és ez valahogy többet árult el róla, mint bármi, amit mondhatott volna.
Hermione melegen rámosolyog Sarára, ami egy kis erőt önt a lányba.
Vissza az elejére Go down
http://lelkemdallama.blogspot.com
ukume
Elsőszámú, tiszteletbeli, moderátor-jányka
ukume


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2010. Aug. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pittore Magistrale Scuola Media Superiore, Roxfort, London, Cullen-ház

Griffendél asztala Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél asztala   Griffendél asztala EmptyPént. 27 Aug. 2010, 01:08

- Nagyon szép. Egyszerűen csodálatos - nézett körbe maga körül Sara, s pillantása elidőzött a káprázatos mennyezeten. - Mindig is szerettem volna látni, és nagyon örültem, amikor vége lett a háborúnak, és végre megtudtam, hogy jöhetek. Már kicsi korom óta húzott ide a szívem, és most kicsit olyan érzésem van, mintha hazaértem volna. Kicsit irigyellek is titeket, hogy éveket tölthettetek itt, nekem meg csak egy adatik meg, de... nem számít, örülök neki, hogy most itt lehetek. - Egy pillanatra szomorúság kifejezése suhant át az arcán, de hamar észbekapott, és újra elmosolyodott. - Csodálatos, hogy végre így, diákoktól zsúfoltan is láthatom a kastélyt. Mikor megérkeztünk 31.-én apával, kicsit fura volt, hogy üres az egész. Így most sokkal szebb.
Sara figyelmét nem kerülte el, hogy utolsó előtti mondata hatására a másik két lány csodálkozva összenéz, és már várta is a kérdéseiket.
Vissza az elejére Go down
*kiscsillag*
Auror



Hozzászólások száma : 9
Join date : 2010. Aug. 22.

Griffendél asztala Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél asztala   Griffendél asztala EmptyCsüt. 26 Aug. 2010, 19:14

Hermione szúrós pillantását látva Ginny felhúzta a szemöldökét. Aztán a bemutatott lány felé fordulva, letette a kanalát, és elfogadva Sara kezét üdvözölte a másikat.
- Helló! - mondta, aztán kedvesen megkérdezte. - Eddig hogy tetszik a Roxfort?
Vissza az elejére Go down
ukume
Elsőszámú, tiszteletbeli, moderátor-jányka
ukume


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2010. Aug. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pittore Magistrale Scuola Media Superiore, Roxfort, London, Cullen-ház

Griffendél asztala Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél asztala   Griffendél asztala EmptyCsüt. 26 Aug. 2010, 18:37

Sara már éppen válaszolni készült Hermione kérdésére, de akkor berobbant a képbe egy vöröshajú lány. Rögtön felismerte nevelőapja beszámolóiból. Ő lehet a Weasley-lány.
És nem is tévedett, amint Hermione bemutatta őket egymásnak, ő udvariasan a kezét nyújtotta az eddig a müzlijét kanalazó Ginnynek.
- Szia - köszönt kissé megszeppenve.
Vissza az elejére Go down
Lil Snape Dogg
Adminnéni
Lil Snape Dogg


Hozzászólások száma : 163
Join date : 2010. Aug. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Piton talárjának a zsebében

Griffendél asztala Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél asztala   Griffendél asztala EmptyCsüt. 26 Aug. 2010, 13:56

*kiscsillag*, kérlek használj mást színt, mert ez alig olvasható mosoly Köszi
Vissza az elejére Go down
https://harrypotterszerep.hungarianforum.net
Melody
Beavatott
Melody


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2010. Aug. 22.
Age : 33
Tartózkodási hely : laptop előtt... :D

Griffendél asztala Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél asztala   Griffendél asztala EmptyCsüt. 26 Aug. 2010, 13:42

Hermione először nem örült, hogy Ginny félbeszakította a beszélgetésüket, mert úgy látta, hogy Sarában van hajlandóság a beszédre, de aztán magában legyintett egyet. Lesz még elég alkalom arra, hogy beszélgessenek.
- Szia, Ginny - köszönt inkább neki Hermione. - Te is jól kezded az évet - kuncogott a lány, majd hirtelen észbekapva bemutatta a Ginnynek újdonsült ismerősét is. - Ő itt Sara, új a suliban. - Majd a kissé zavarban lévő Sara felé fordult. - Ő, Ginny Weasley, a barátnőm.
Vissza az elejére Go down
http://lelkemdallama.blogspot.com
*kiscsillag*
Auror



Hozzászólások száma : 9
Join date : 2010. Aug. 22.

Griffendél asztala Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél asztala   Griffendél asztala EmptyCsüt. 26 Aug. 2010, 12:08

A kínossá váló csendet végül a Nagyterem ajtaján berontó Ginny törte meg. A lány szét sem nézett a teremben, csak futott a Griffelnél asztalához. Hermione mellé érve levetődött a padra, és azonnal a müzlistál felé nyúlt.
- Elaludtam- nyögte panaszos hangon, aztán kanalazni kezdte a cukorral és tejjel ízesített reggelijét.

mod.szerk. színezés.
Vissza az elejére Go down
Melody
Beavatott
Melody


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2010. Aug. 22.
Age : 33
Tartózkodási hely : laptop előtt... :D

Griffendél asztala Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél asztala   Griffendél asztala EmptySzer. 25 Aug. 2010, 23:46

- A nevelőapád? - kérdezte Hermione teljesen döbbenten, mert úgy látta, mintha Sara Pitont nézte volna. - Ne haragudj... - mentegetőzött a lány, hirtelen kirohanásáért. Agyában ezer meg ezer kérdés fogalmazódott meg, de nem akarta lerohanni a lányt, ezért inkább úgy döntött, hallgat. Majd ha Sara úgy érzi, a bizalmába fogadja. De azért egy óvatos kérdő pillantást megengedett magának, remélve, a lány talán megnyílik előtte, mert azért - valljuk be - Hermione elég kíváncsi lett.


A hozzászólást Melody összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 27 Aug. 2010, 19:17-kor.
Vissza az elejére Go down
http://lelkemdallama.blogspot.com
ukume
Elsőszámú, tiszteletbeli, moderátor-jányka
ukume


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2010. Aug. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pittore Magistrale Scuola Media Superiore, Roxfort, London, Cullen-ház

Griffendél asztala Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél asztala   Griffendél asztala EmptySzer. 25 Aug. 2010, 16:56

- Semmi gond, nem kell zavarbajönnöd emiatt - mosolygott Sara kedvesen Hermionéra. - A bájitaltant pedig én is szeretem. Nagyon is. Az egyik kedvencem. Szerintem nem is olyan nehéz, bár el kell ismernem, remek tanárom volt. Piton professzor érti a dolgát, bár a modora néha tényleg nem a legkedvesebb. De meg lehet szokni. És ha az ember megismeri, rájön, valójában nem is olyan goromba, mint amilyennek mutatja magát. - Sara újra a tanáraik felé pillant, de Piton már nem nézett vissza rá, úgy tűnt, asztalszomszédjával folytat párbeszédet éppen. - Egyébként pedig, a nevelőapámat néztem.
Vissza az elejére Go down
Melody
Beavatott
Melody


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2010. Aug. 22.
Age : 33
Tartózkodási hely : laptop előtt... :D

Griffendél asztala Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél asztala   Griffendél asztala EmptySzer. 25 Aug. 2010, 01:45

Most Hermione jön zavarba.
- Ne haragudj... csak... - dadogja, majd kicsit összeszedi magát. - Csak az életkorodból gondoltam... De akkor így már értem - bólint a lány. - Tehát, akkor bájitaltan. Szeretem azt az órát, bár a tanár nem épp a legkedvesebb, de azért nem is olyan rossz - mondja mit sem sejtve, majd felhúzza egyik szemöldökét. - Mondd csak, mit nézel annyira a tanári asztalnál?
Vissza az elejére Go down
http://lelkemdallama.blogspot.com
ukume
Elsőszámú, tiszteletbeli, moderátor-jányka
ukume


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2010. Aug. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pittore Magistrale Scuola Media Superiore, Roxfort, London, Cullen-ház

Griffendél asztala Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél asztala   Griffendél asztala EmptySzer. 25 Aug. 2010, 01:20

Sara kissé zavarba jön, és az asztal lapját nézve válaszol.
- Igazából nem. A te évfolyamodba járok, nem Ginnyébe. Eredetileg tényleg hatodévesnek kéne most lennem, de... eddig nem jártam iskolába, otthon tanultam. Csak idén jöttem ide, és a nevelőapám úgy találta jobbnak, ha a hetedikesek közé iratkozok be. Szerinte elég sokat tudok már ahhoz, hogy boldoguljak köztetek. - Sara közben vet még egy futó pillantást a tanári asztal felé, de aztán gyorsan visszafordul Hermionéhoz. - Szóval, mindkettőnknek bájitaltanja lesz.
Vissza az elejére Go down
Melody
Beavatott
Melody


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2010. Aug. 22.
Age : 33
Tartózkodási hely : laptop előtt... :D

Griffendél asztala Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél asztala   Griffendél asztala EmptyKedd 24 Aug. 2010, 01:34

- Szia, Sara – köszön Hermione, majd melegen elmosolyodik. – Igen, én Hermione vagyok, eggyel járok feletted. Te Ginny osztálytársa vagy, nem igaz?

Hermione látja, hogy Sara a beszélgetés közben többször a tanári asztal felé pillant, és összenéz Pitonnal. Furcsán pillant a lányra, de egyelőre inkább nem mond semmit, csak csendes megfigyelő marad.

- Milyen órád lesz? – érdeklődik inkább.
Vissza az elejére Go down
http://lelkemdallama.blogspot.com
ukume
Elsőszámú, tiszteletbeli, moderátor-jányka
ukume


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2010. Aug. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pittore Magistrale Scuola Media Superiore, Roxfort, London, Cullen-ház

Griffendél asztala Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél asztala   Griffendél asztala EmptyKedd 24 Aug. 2010, 01:26

Sara mély lélegzetet vesz, kisimít pár kósza hajszálat az arcából, majd feláll, odasétál Hermionéhoz, és leül vele szemben.
- Szia - köszönt csendesen. - Az én nevem Sara. Te ugye Hermione vagy?
Vissza az elejére Go down
Melody
Beavatott
Melody


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2010. Aug. 22.
Age : 33
Tartózkodási hely : laptop előtt... :D

Griffendél asztala Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél asztala   Griffendél asztala EmptyKedd 24 Aug. 2010, 01:04

*Hermione bátortalanul odaint Sarának*
- Nem ülsz közelebb? - kérdezi kedvesen, majd a szemközti üres székek egyikére mutat. ;)
Vissza az elejére Go down
http://lelkemdallama.blogspot.com
ukume
Elsőszámú, tiszteletbeli, moderátor-jányka
ukume


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2010. Aug. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pittore Magistrale Scuola Media Superiore, Roxfort, London, Cullen-ház

Griffendél asztala Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél asztala   Griffendél asztala EmptyKedd 24 Aug. 2010, 00:09

*Sara feltűnésmentesen besétál a fal mentén a Nagyterembe, majd leül a griffendélesek asztalához, és félénken körbenéz*
Vissza az elejére Go down
Melody
Beavatott
Melody


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2010. Aug. 22.
Age : 33
Tartózkodási hely : laptop előtt... :D

Griffendél asztala Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél asztala   Griffendél asztala EmptyHétf. 23 Aug. 2010, 17:58

*Hermione helyet foglal, és – ismerős arcok után kutatva – körülnéz* mosoly
Vissza az elejére Go down
http://lelkemdallama.blogspot.com
Ajánlott tartalom





Griffendél asztala Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél asztala   Griffendél asztala Empty

Vissza az elejére Go down
 
Griffendél asztala
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Hollóhát asztala
» Mardekár asztala
» Hugrabug asztala

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter RolePlay :: Szerepjáték :: Nagyterem-
Ugrás: